איך לאתר נזילה ?

כשהברז מטפטף או האסלה דולפת זה מעצבן ומציק. בנוסף זה גם גורם לבזבוז מים משווע. אולם מעל הכל הטפטוף והנזילה הזו מעידים על קיומה של בעיה, שאם לא תטפלו בה מבעוד מועד, היא רק תלך ותחמיר. איתור נזילות נעשית על ידי אינסטלטור מוסמך, מקצועי ומנוסה, שביכולתו לדעת איך לאתר נזילה, מה מקורה וכמובן כיצד לתקן אותה. בביקור אחד של אינסטלטור תחסכו מיידית בחשבון המים, לא תתעצבנו מהנזילה המטרידה ובעיקר, תמנעו נזקים חמורים יותר.

עוצרים את הזרם:

נזילה יכולה לקרות בברזים, בצינור בחצר, או נזילה בצנרת המים הביתית, זו הממוקמת בין הקירות או מתחת לרצפה. סיבה שכיחה לנזילה היא פיצוץ בצנרת, גם אם הוא קטן ומאופיין בחור זעיר. האיתות שתקבלו יהיה בצורת ברז או צינור מטפטפים, לעתים גם לאורך זמן, עד שבמשך הזמן יתרחב החור או הסדק, ובהמצב של לחץ גבוה יכול להתפוצץ הצינור כולו. מצבים כאלו הם לא רצויים, מאחר והם עלולים לגרום לנזקים חמורים, כולל הצפה מתחת למרצפות, דבר שיפגע באופן חור גם בתקרת השכן שמתגורר תחתיכם, או להצפה מאסיבית שתגרום גם נזקים לשטיחים, רצפה, חוטי חשמל ומוצרי חשמל.
נזילות שכיחות נוספות הן מתחת לאסלה ובקירות. בקיר ניתן לזהות נזילה על פי כתם רטיבות שהולך ונקווה בו.
איתור נזילה מתבצע היום באמצעים חדשניים ומתקדמים ביותר. אחד מהאמצעים המתקדמים הללו הוא מכשיר אינפרא אדום המאפשר לאינסטלטור לזהות את מקור הפיצוץ המדויק, מבלי שייאלץ לשבור קירות או להרים אריחים רק כדי לזהות את המקר שגורם לנזילה הזו.

אינסטלטור מקצועי, איכותי ומיומן יידע לאתר את מקור הנזילה ולמנוע מראש התפשטות הפיצוץ או הסדק. הוא יפעיל את שיקול דעתו המקצועי ואולי ימליץ על החלפת צנרת, במידה והיא כבר חלודה ורקובה. אם לא, ישנן דרכים לאיטום החור או הסדק שהם בטוחים, עמידים ויציבים ביותר.

אינסטלטור מקצועי הוא הכתובת שלכם לאיתור נזילות ותיקנן במהירות ולפני שהנזקים יהיו חמורים יותר בביתכם ובכיסכם. רק אינסטלטור מוסמך ומקצועי ובעל נסיון רב בתחום, יידע לטפל בכל מוקד של טפטוף ונזילה, בין אם הדבר מתרחש בכיור, ברז, צינור או אסלה

אל תמתינו שהנזק יגדל והזמינו אינסטלטור מומחה כבר עכשיו